İnsan Kaynakları Politikamız

Palmiye çalışma yaklaşımında, personelimiz işimize değer katan en önemli bileşen olarak görülür.Palmiye olarak vizyonumuzda belirttiğimiz gibi üreticilerimizden müşterilerimize, çalışanlarımızdan hissedarlarımıza kadar tüm paydaşlarının mutlu olması önceliğimizdir.

İŞE BAŞVURU VE YERLEŞTİRME
Şirketimizde çalışmak isteyen adaylar açık pozisyonlara internet sitemizdeki “İş Başvuruları” bölümünden ya da şubelerimize direk başvurarak personel bilgi formu doldurarak başvuruda bulunabilirler.

ORYANTASYON
Palmiye bünyesine yeni katılacak olan çalışanlar ilk aylarında eğitim programları ve oryantasyon sürecine dahil edilerek şirketi ve ürünlerimizi yakından tanıma fırsatını bulurlar. Oryantasyon süresi sonunda, gözlemlerini ve görüşlerini içeren raporlarının değerlendirilmesinden sonra görevlerine başlarlar.

PERFORMANS DEĞERLENDİRME
Bireysel Performansları Ölçme ve Değerlendirme Sistemi, her seviyedeki çalışanların tanımlanmış rolleri üstlendikleri işbirliği içerisinde göstermiş olduğu iş performansına göre belirlenir.

EĞİTİM
Çalışanların işe alımla beraber başlayan eğitim süreçleri sonraki dönemlerde şirketin genel stratejisi ve çalışanın ihtiyacı doğrulturunda dinamik bir şekilde devam etmektedir.